Fajny blog. Bardzo mi się spodobał a ten pomysł ze zdjęciami jest naprawdę interesujący. Proszę informuj mnie i zapraszam do siebie http://ksiegi-missoula.blogspot.co.at/
Więc może lepiej obserwacja ?
Fajny blog. Bardzo mi się spodobał a ten pomysł ze zdjęciami jest naprawdę interesujący. Proszę informuj mnie i zapraszam do siebie http://ksiegi-missoula.blogspot.co.at/
OdpowiedzUsuńWięc może lepiej obserwacja ?
Usuń