Tak ! W końcu nadszedł dzień kiedy musiałam wrócić do pieprzonej szkoły , beznadziejnych ludzi , i nierozumiejących nauczycieli , po prostu powrót do codzienności -.-
Chcąc nie chcąc idę do pielęgniarki ( pocięłam się wczoraj , i musiałam zmienić plastry , nie miałam zapasowych) Pomijam że czekałam na nią dobre 10min..-.- No i wreszcie łaskawie przychodzi , i mówi no to pokaż to rękę. Pokazuje jej a ta do mnie żebym jej nie wciskała kitu z kotem , bo ona jestem lekarzem i jej nie oszukasz. I pyta się czemu się pocięłam . To mówię : ,, Z własnej głupoty , chciałam zobaczyć jak to jest" Dała mi plaster i powiedziała : ,,Twierdzisz , że nie masz żadnych problemów , ale gdybyś tylko chciała , przyjdź porozmawiamy". Yhym ja wiem jak to by się skończyło , najpierw by była pedagog szkolna , później dyrektor. A jak bym powiedziała jakie mam problemy , to był by sąd , a później dom dziecka. Tak się pomaga dzieciom w Polsce , czyli po prostu XXI wiek , kurna witam , witam w XXI wieku , gdzie ludzie myślą , że tną się tylko ,,emo" , miłości wyznaje się przez Facebook'a , a ludzie to parszywe zakłamane świnie :))
Fuck ....
"Nie chcieliśmy takiego zakończenia, chcieliśmy żyć. Ten świat nie ma miłości, ten świat umiera. Ten świat na nas nie zasłużył, dlatego musimy odjeść. Nasza historia już została opowiedziana, my odchodzimy, a wy zostaniecie. Zabijacie się powoli, sami o tym nie wiedząc. To wy jesteście salą samobójców..."
"Krwawię Cicho Żyjąc
Żyję Cicho Krwawiąc"
Przez Ciebie żyletka w ręce co noc.
Przez Ciebie tabletek połkniętych stos.
Przez Ciebie myśli samobójcze,
Przez Ciebie przerwany sen.
Przez Ciebie wieczna depresja.
Przez Ciebie autoagresja.
Przez Ciebie został ze mnie wrak.
Przez Ciebie na ciele wielki znak.
Przez Ciebie na psychice czarny ślad.
Ataki coraz częstsze.
Myśli coraz głębsze.
Żyletki coraz ostrzejsze.
Tabletki coraz mocniejsze.
Trzęsące się ręce.
Nie mogę tak więcej...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz