piątek, 2 stycznia 2015

Ja czyli Uchiha Sasuke

Oglądam Anime (Naruto) i właśnie znalazłam postać do której pasuję ( Tak ! Jest to Uchiha Sasuke) Gdyby ktoś nie wiedział ( Idiotko ! Nie każdy ogląda Anime) Tutaj daję pełną biografię :

,,Jeden z ostatnich żyjących przedstawicieli rodu Uchiha. Arogancki, zarozumiały pyszałek. Wydawałoby się, że jego dzieciństwo będzie jak każdego innego dziecka. Kochający rodzice i starszy brat, który był dla Sasuke przykładem prawdziwego shinobi. Niestety w oczach ojca był tylko zwykłych dzieckiem, od którego wymagano za wiele. Schodził na dalszy plan, bo chlubą klanu był jego starszy brat – Itachi. Mały Uchiha zawsze go podziwiał, nawet sam sobie obiecywał, że kiedyś będzie taki sam jak Itachi. Sasuke w dzieciństwie był bardzo ambitnym chłopcem, mimo że wciąż nie dorównywał starszemu bratu i żył w jego cieniu, to potrafił się przyłożyć do ćwiczeń.Uchiha Sasuke był wesołym chłopcem. Bardzo często mieszkańcy wioski widzieli go z uśmiechem na twarzy. Pogodny, otwarty. Wszystko stało się tamtego wieczoru, który w przeciągu kilkunastu minut diametralnie zmienił jego życie. Sasuke jak zwykle wracał z Akademii Ninja. Przechodząc przez dzielnicę, gdzie mieszkali wszyscy członkowie klanu, natrafił na zdemolowane domy. Widać było, że ktoś tutaj walczył, czego potwierdzeniem były powbijane kunaie w ściany, wszędzie pełno krwi. Mówiąc krótko - straszny widok dla oczu wrażliwego chłopca. Zbliżając się ku swojemu domu, chłopiec zobaczył wiele ciał. Wszyscy nie żyli. Stało się również najgorsze z możliwych. Jego rodzice również byli martwi. Jedyną osobą na miejscu zbrodni był Itachi. Wszystkich powybijał w pień zostawiając tylko młodszego brata przy życiu. Sasuke pełny nienawiści i zemsty chce pomścić śmierć swoich bliskich. Niestety bezskutecznie. Na dodatek został okrutnie potraktowany Kalejdoskopem brata, tak by mógł sam przeżyć całe zdarzenie. Mógł sam być świadkiem okrucieństwa jakiego dopuścił się Itachi. Po tamtym wydarzeniu Sasuke nazwał się mścicielem, robi wszystko by stać się silniejszym od swojego brata i stawić mu czoło. Zamierza go definitywnie pokonać. Ale trzeba wspomnieć o jednej rzeczy; Sasuke nie chce go zabić za to, że ten wymordował klan. On go nienawidzi przede wszystkim dlatego, że Itachi zabił starszego brata Sasuke. Zabił go w sobie. Brata, który dla niego był wielkim wzorem, ale potrafił też być opiekuńczy.Po tych wydarzeniach Sasuke zmienił się nie do poznania. Przestał się uśmiechać, być smutny, zimny, wyalienowany.Uchiha Sasuke jest postacią tragiczną. Ciężkie dzieciństwo, a potem szereg traumatycznych wydarzeń, zamieniły go z pogodnego chłopca w zimnego mściciela. Był gotów zerwać wszelkie relacje z przyjaciółmi tylko po to, by osiągnąć własne cele. Zatracił się w zdobywaniu mocy, jego system wartości nabrał całkiem inne znaczenie."

4 komentarze:

  1. Uwielbiam Sasuke. xD Jest świetny. No i niezłe z niego ciacho. B)

    Pozdrawiam!

    http://bee-in-rainbowline.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. A c jeśli ktoś ogląda anime, ale akurat nie Naruto? A tak serio to usuń ten biały kolor pod tekstem, bo oczy bolą od czytania. Lepiej by było zmienić kolor czcionki. A jeśli pasujesz do Sasuke to przynajmniej sporo osób cię lubi. Bohater z anime, który ma mój charakter jest nielubiany, że aż strach (Ykiteru z Mirai Nikki). To smutne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za kom i radę Kasia P. Trudno , każdy ma swój gust. :D

    OdpowiedzUsuń