Boże ludzie -.- To co ja piszę na tym blogu to jest FANTASTYKA , rozumiecie ? To nie dzieje się naprawdę to jest jakby opowiadanie w opowiadaniu , kapujecie ? Natchnęło mnie , gdy czytałam książkę ,,Świat Zofii " Tam też była książka w książce.
Wszystko ma sens pisz dalej i się nie przejmuj! FIKCJA TO FIKCJA każdy powinien to zrozumieć przeciesz fantastyka to nie tylko Twój blog ale też inne :) Ogólnie masz talent więc nie rezygnuj ;D http://miloscwczasachapokalipsy44.blogspot.com/
Wszystko ma sens pisz dalej i się nie przejmuj! FIKCJA TO FIKCJA każdy powinien to zrozumieć przeciesz fantastyka to nie tylko Twój blog ale też inne :) Ogólnie masz talent więc nie rezygnuj ;D
OdpowiedzUsuńhttp://miloscwczasachapokalipsy44.blogspot.com/