Hej ^^
No więc moja ,,przemiana" trwa , toteż wybrałam się na zakupy (w końcu muszę sobie coś nowego kupić , cała ja ^^) Tutaj daję listę zakupionych rzeczy :
-Bluza z Hello Kitty
- Czarny T-Shirt z kolorowymi potworkami :P
- Biały T-Shirt z kolorowymi potworkami.
- bluzka na ramiączkach przedłużana niebieska
- bluzka na ramiączkach przedłużana zielona
- przedłużany biały T-Shirt z potworkami (do spania)
- Czarny T-Shirt z napisami (do spania)
- 7 par bokserek xD
- Czarne getry.
- strój jednoczęściowy na basen.
- strój dwuczęściowy ( kolorowy z palmami xD)
- strój dwuczęściowy (USA)
- podkład
- pomadka (NIVEA)
- pilniczek.
Tak ! Wydałam wszystkie pieniądze (kiedyś trzeba zbankrutować xD)
Mimo wszystko jestem absolutnie dumna jak paw ze swoich zakupów . W sumie była to część mojego planu ,,przemiany". Jak widzicie dominuje kolor biały oraz czarny - moje ulubione.
Po za tym , coś dzisiaj się zacznę uczyć (moje postanowienie noworoczne, w końcu od czegoś trzeba zacząć no nie ?)
Jutro wybieram się na basen (wiecie ostatni pobyt na basenie miał miejsce 5 miesięcy temu xD)
Zapomniałam dodać , że zakupiłam także nowe słuchawki <3 <3 <3
P.S - Z chęcią zobaczę w komentarzach , wasze ulubione piosenki. Chciałam też wspomnieć , że gram w IMVU - mój login : Xmagicznax
Kto chce pogadać , to zapraszam :))
Też uwielbiam połączenie bieli i czerni. :)
OdpowiedzUsuńMoja ulubiona piosenka, hmm, może coś z nowości : Hozier - Take Me To Church
Pozdrawiam,
~~wer-pozeraczkaksiazek
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńFajnie, że zakupy się udały. Zapraszam do mnie :)"
OdpowiedzUsuńhttp://between-w0rlds.blogspot.com/
To powodzenia w tej całej "przemianie".
OdpowiedzUsuń