wtorek, 6 stycznia 2015

Mam siłę ...

To nie tak miało być ! Nigdy nie myślałam , że dojdę do momentu bez wyjścia. nie przychodziło mi do głowy że będę musiała postanowić : ,,Żyć czy odejść ?" Życie dało mi miłość, przyjaciółkę, siłę , dało mi świat w kolorach ,a później brutalnie to wszystko odebrało. Nigdy nie pomyślałam , że będę tak walczyć o to by żyć.Ale ja nigdy nie powiem nigdy.Będę walczyć do końca , do osiągnięcia swojego celu. Nie powstrzymasz mnie. Nie ważne ile razy upadnę , bo i tak powstanę.Będę najlepsza. Mogę się wspiąć na najwyższą wieżę , mogę przejść przez ogień , znieść oparzenie.Mam siłę by brnąć dalej , bo moje serce jest pod ostrzałem. I to sytuacja bez wyjścia ... Oddam wszystko co mam , by spełnić marzenie to moje przeznaczenie.Wtedy nie myślałam , że mogę poczuć tę siłę i tę wolność. Nie ważne jak będziesz silny. I nie interesuje mnie to że jesteś , wyższy , starszy i silniejszy , bo ty nie przeżyłeś tego co ja.Powstrzymam emocje , lecz to jest niezamierzona gra słów powstała przez siłę woli. Jak Luke Stalworker ze swoją mocą będę iść do przodu. Nie powstrzymasz mnie ty ani lodowata woda z krwią.Musze być najlepsza , będę najsprytniejsza. Jak Dawid pokonam Goliata. Teraz Świat należy do mnie ,,Urodziłam się z dwóch gwiazd i na Księżycu wylądowałam".
Gdy nie będę miała siły , będę się ciąć. A gdy już z tego wyjdę pokażę ci moje blizny i powiem ile razy Cię nie było kiedy Ciebie potrzebowałam.I wiesz ? Kiedy już Cię spotkam , w niedalekiej przyszłości, wyzwę cię na pojedynek. Pokażę Ci , że całe moje życie to był tylko ten moment , moment gdy upadasz. Nie wzruszą mnie już twoje lamenty i błagania , bo pochłonie mnie ciemność.Nie będzie litości.Poczujesz taki sam ból jak ja , on będzie Cię niszczył od środka. Ogień będzie się tlił powoli , nie pozwolę mu wybuchnąć , będziesz codziennie odczuwał ból , lecz on cię nie zabije. To ja jestem silniejsza od Ciebie i żyję wiesz czemu  ? Bo ja nie zrobiłam zamachu na samą siebie , bo kierowała mną nienawiść i obrzydzenie do Ciebie , przy życiu trzymała mnie myśl, że kiedyś się spotkamy a ja Cię pokonam ,a Ty będziesz Cierpiał jak ja. Wtedy będę mścicielem , unicestwię Ciebie , a później siebie. I oboje spotkamy się w piekle.

Miałam
miałam być szczęśliwa
nie jestem
miałam być kochana
nie jestem
miałam mieć przyjaciół
nie mam
miałam żyć
umieram wśród ludzi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz