wtorek, 6 stycznia 2015

Mściciel.

-„Ból czyni ludzi silniejszymi. Niszcząc łączące nas więzi, otrzymujemy wspaniałą siłę! „
-„Stało się tak, jak mówiłeś. Cały czas Cię nienawidziłem. Żyłem tylko dla jednej rzeczy: by ujrzeć Twoją śmierć! Tutaj się wszystko zakończy!”
-Już dawno się obudziłem…z tych moich głupawych marzeń odnośnie przyszłości i żyję w spokoju. Dlatego tak pragnę tej mocy. Moja przyszłość nie leży w moich marzeniach… Moja przyszłość istnieje w przeszłości. Tam gdzie zawsze była… „

-Lecz moja nienawiść do Ciebie, przekształci moje marzenie w rzeczywistość. Rzeczywistość, która kończy się, z twoją śmiercią”
-„Samotność sprawia, ze ludzie stają się silniejsi”
„Jak bardzo nienawiść wypełnia moje serce i jak dzięki temu stałem się silniejszy… nie masz nawet pojęcia”
„Zostałem tylko ja…Tamtego dnia…płakałem…To był mój…Jestem mścicielem, więc muszę być silniejszy…”
 
Oto nowa ja. 

2 komentarze:

  1. Fajny post *o*
    A ja zapraszam was do mnie :] http://cherryimagination.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne ♥
    Obserwujemy ?
    Daj znać u mnie :)

    http://porwana-trzynastolatka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń