-„Stało się tak, jak mówiłeś. Cały czas Cię nienawidziłem. Żyłem tylko dla jednej rzeczy: by ujrzeć Twoją śmierć! Tutaj się wszystko zakończy!”
-Już dawno się obudziłem…z tych moich głupawych marzeń odnośnie przyszłości i żyję w spokoju. Dlatego tak pragnę tej mocy. Moja przyszłość nie leży w moich marzeniach… Moja przyszłość istnieje w przeszłości. Tam gdzie zawsze była… „
-Lecz moja nienawiść do Ciebie, przekształci moje marzenie w rzeczywistość. Rzeczywistość, która kończy się, z twoją śmiercią”
-„Samotność sprawia, ze ludzie stają się silniejsi”
„Jak bardzo nienawiść wypełnia moje serce i jak dzięki temu stałem się silniejszy… nie masz nawet pojęcia”
„Zostałem tylko ja…Tamtego dnia…płakałem…To był mój…Jestem mścicielem, więc muszę być silniejszy…”
Oto nowa ja.
Fajny post *o*
OdpowiedzUsuńA ja zapraszam was do mnie :] http://cherryimagination.blogspot.com
Świetne ♥
OdpowiedzUsuńObserwujemy ?
Daj znać u mnie :)
http://porwana-trzynastolatka.blogspot.com/