Hej !
No więc dziś jeszcze trochę o mnie. Wczoraj , gdy gadałam z koleżanką na Fc dostałam ataku furii na zdanie ,, Zmieniłaś się " . Fakt moja przemiana była hm.. ( kurcze zmieniłam się o 180 stopni) .Dobra w każdym razie w akcie desperacji napisałam jej wszystko ... wszystko co leżało mi na sercu. Później z jednej strony odetchnęłam , z drugiej miałam wyrzutu sumienia , że tak na nią naskoczyłam , w końcu nie była winna ( I co ja mam teraz robić ?) W każdym razie zrobię wam ,,wykresik" mojej ,,przemiany"
Uśmiechająca się - zero uśmiechu
Przychodząca wcześnie do szkoły , żeby pogadać - wpadam biegiem 7:55 żeby zdążyć na lekcje.
Lubiąca grono znajomych - rozmawiająca tylko z jedną osobą.
Zawsze miała coś do powiedzenia - Bez zdania (przekonana , że jej zdanie się nie liczy)
Rozmawiająca na luzie - Odpychająca , nie chcąca żadnej rozmowy, odpowiadająca ironicznie.
Lubiąca jako tako szkołę - na myśl o tym ma wręcz mdłości , modli się by wrócić do domu.
Będąca nie większości imprez (klasowych) - wyłączona całkowicie z życia ,,społecznego"
Przechodząca dumnie przez korytarz - idę pod ścianą , ze spuszczoną głową
Nie mająca kompleksów rozmawiając z nauczycielami w cztery oczy - modli się , gdy stoi blisko (kogolwiek ma uczucie , że musi uciekać)
Dumnie walczyła z porażkami - przestała walczyć.
Jeśli chodzi o wygląd :
Ścięłam krócej włosy , ścieniowałam.
Chodzę praktycznie tylko w czarnych rzeczach.
Mierzę wszystkich wzrokiem , jakbym chciała zabić (nienawiść chyba do wszystkich)
Jeszcze bardziej pokochałam trampki i adidasy ( białe albo czarne )
Spuszczona głowa , idąca zawsze z tyłu , lub obok.
,,Masz cierpieć. Ty masz cierpieć, jak jeszcze nigdy nie cierpiałaś. Masz wyć z bólu "
,,Ty masz tutaj być i masz na mnie czekać, bo na mnie się czeka i ze mną się jest kurwa i mnie się pilnuje cały czas rozumiesz ? Ze mną się jest, i ze mną się jest kurwa cały czas rozumiesz ?! "
Świetny blog, bardzo mi się spodobał. Ja dopiero zaczynam więc jak coś to poproszę o jakieś wskazówki dotyczące blogowania. Będę wpadac częściej. Obs=obs?
OdpowiedzUsuńhttp://between-w0rlds.blogspot.com/
W sumie rozumiem, że zmieniło Ci się także samopoczucie?
OdpowiedzUsuńNie wiem, zrobiło mi się przez chwilę naprawdę smutno. Myślę, że nie powinnaś się przejmować słowami "zmieniłaś się", jeśli ta zmiana naprawdę ci nie przeszkadza.
I te cytaty z "sali samobójców". Świetny film muszę przyznać. Chyba pierwszy polski, który naprawdę bardzo mi się podoba.
Trzymaj się.
Pozdrawiam.
Tak film jeden z lepszych , miło jest czytać te wszystkie zagraniczne komentarze , jaki to dobry film . Tak samopoczucie hm.. zobacz nowego posta , dowiesz się nieco o moim samopoczuciu !
OdpowiedzUsuń