czwartek, 1 stycznia 2015

Powitanie !

Cześć !
Po wielu katuszach , męczarniach , studiowaniu wszystkich możliwych blogów internetowych , nieudanym próbom stworzenia czegoś , co można by było nazwać ,,blogiem" , godzinach frustracji i złości , zdecydowałam , że ten o to blog nadaje się do pokazania ludziom ! Hm... pomysł o stworzeniu bloga , siedział w najciemniejszym zakamarku mojej głowy około rok , spychany w najdalszy kąt przez naukę , problemy i inne rzeczy. W końcu gdy pozostało mi tylko ,, zamartwianie się straconą przyjaciółką " oraz ,,utworzenie bloga" bez wahania , wybrałam to drugie. I tak właśnie powstał blog ,, Hunted Girl"
Założyłam bloga bo .. (właśnie po co ja założyłam bloga ?) Ah , tak ! Założyłam bloga , żeby móc się komuś zwierzać z moich problemów i  życia codziennego  , mając jednocześnie nadzieję, iż  nie zanudzę  was na śmierć. Lubię pisać i to chyba jedyne Hobby które mi pozostało. Resztę zeżarły żywcem problemy , depresja , fobia społeczna. Połknęły  je niczym kraken , przeżuły  i wypluły  w otchłań głębin , nie pozostawiając nadziei ujrzenia światła słonecznego.
Posty będę się starać wstawiać często , o ile wcześniej nie pomyślę włączenia w życie mojego planu zamachu na samą siebie , lub gdybym miała szczęście , może potrącił by mnie jakiś samochód , albo hm.. (spadłabym z balkonu ?) Nie .. nikt nie uwierzy , że 14 -latka sama wypadła przez balkon. Tak więc :
Do zobaczenia !                
                                                                                                                                Hunted Girl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz