środa, 7 stycznia 2015

Może jednak.. :/

Hej .
Stwierdziłam że może jednak , będę pisać jakieś wierszę , swoje własne , by opisać to co czuję. Kopiując z neta czuję się dziwnie , nieswojo . Mam wręcz wyrzuty sumienia. Jak wam się podoba ten pomysł ?

1 komentarz: