Mroczne Fantasy
Strony
Strona główna
Spam
O mnie ^^
Cytaty
środa, 7 stycznia 2015
Może jednak.. :/
Hej .
Stwierdziłam że może jednak , będę pisać jakieś wierszę , swoje własne , by opisać to co czuję. Kopiując z neta czuję się dziwnie , nieswojo . Mam wręcz wyrzuty sumienia. Jak wam się podoba ten pomysł ?
1 komentarz:
Leaena
8 stycznia 2015 15:36
Pisz, chętnie poczytam. :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Pisz, chętnie poczytam. :)
OdpowiedzUsuń