piątek, 9 stycznia 2015

Ważne !!! Ważne !!!

Boże ludzie -.- To co ja piszę na tym blogu to jest FANTASTYKA , rozumiecie ? To nie dzieje się naprawdę to jest jakby opowiadanie w opowiadaniu , kapujecie ? Natchnęło mnie , gdy czytałam książkę ,,Świat Zofii " Tam też była książka w książce.

1 komentarz:

  1. Wszystko ma sens pisz dalej i się nie przejmuj! FIKCJA TO FIKCJA każdy powinien to zrozumieć przeciesz fantastyka to nie tylko Twój blog ale też inne :) Ogólnie masz talent więc nie rezygnuj ;D
    http://miloscwczasachapokalipsy44.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń