Więc kiedy to miało początek ? Ach tak ...
To wtedy kiedy wszystko zaczęło się pieprzyć...
Ale ja ... ja was proszę wy .. nie róbcie tego.
Pijcie , palcie, klnijcie ile wlezie , walcie pięścią w ścianę gryźcie wargi aż do bólu , ale nie tnijcie się !
Na koniec może wiersz :
Widzimy wyraźniej.
Słyszymy więcej.
Czujemy głębiej.
Idziemy wolniej.
Mówimy ciszej.
Chcemy mniej.
Pragniemy spokoju.
Mieszkamy w chaosie.
Kochamy cisze , najmocniej.
Najmocniej.
W prawdzie nie pale rzadko pije nie jaram itd. nigdy się nie ciełam ale serio czasami mam już tak dość i stać się ,,aniołem" ehh nie wiemm! Fajniutki blog! Śliczny wiersz! Sam/a pisałeś/aś?
OdpowiedzUsuńhttp://miloscwczasachapokalipsy44.blogspot.com/
Nie rób tego ! To.. najgorsze. Nie przegraj swojego życia :/ Znaczy on był akurat z neta , nie mam już ochoty bawić się we własne wiersze , nie mam siły ..
OdpowiedzUsuńNie przegram :) fajnie że ktoś pisze takiego bloga ;) nie wiem czy byłaś juz u mnie ale w tym tygodniu zrobię nową część i wstawię Twój adres! Do posta Jeśli mogę? ;) tylko zrób jeszcze obserw :)
Usuńhttp://miloscwczasachapokalipsy44.blogspot.com/
Jasne , nie ma sprawy, Obserwatorzy dodani
UsuńPiszesz niesamowitego bloga, masz niesamowity pomysł na to, oryginalny. Szczerze mówiąc, wreszcie coś innego :)
OdpowiedzUsuńJednak co do obrazu, który dodałaś: Według wiary chrześcijańskiej (i pewnie nie tylko) ludzie, którzy odbierają sobie życie nie mogą stać się "aniołami". Są potępieni, bo odbierają sobie największy dar, który otrzymali od Boga, czyli życie.
Nie wiem co osobiście o tym sądzić, ale chciałam tak tylko rozwiać wątpliwości niektórych osób. Kurcze, znowu mnie zainspirowałaś do napisania posta! :)
Zapraszam do mnie :) http://kluczdoprzepisunaszczescie.blogspot.com/
powiem ci, że masz innego i oryginalnego bloga... ciekawy !
OdpowiedzUsuńhttp://szalonazduna23.blogspot.com/2015/01/wishlista-2015.html