Tak jak wspomniałam w moim pierwszym poście nie chciałabym was zanudzić na śmierć . Tak więc stwierdziłam , że będę pisać opowiadanie. Będzie ono miało naście części ( Jasne ! Przecież ja nigdy nie umiem napisać czegoś krótkiego) dobra mniejsza z tym. Pierwsza część pojawi się już wkrótce.
Bądźcie Gotowi !
czekam na opowiadanie :) ! powodzenia w pisaniu
OdpowiedzUsuńhttp://nikoladrozdzi.blogspot.com/