poniedziałek, 5 stycznia 2015

Nowość ^^

Cześć.
Tak jak wspomniałam w moim pierwszym poście nie chciałabym was zanudzić na śmierć . Tak więc stwierdziłam , że będę pisać opowiadanie. Będzie ono miało naście części ( Jasne ! Przecież ja nigdy nie umiem napisać czegoś krótkiego) dobra mniejsza z tym. Pierwsza część pojawi się już wkrótce.
Bądźcie Gotowi !

1 komentarz:

  1. czekam na opowiadanie :) ! powodzenia w pisaniu

    http://nikoladrozdzi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń