piątek, 2 stycznia 2015

Spam .

Hej !
Mam dla was Nowinkę.
Wszelkie linki na wasze blogi , dodajecie teraz w komentarzach w zakładce ,,Spam"
Wejdę na każdy , blog , dam Kom i jeśli trzeba będzie to pomogę.
Oczywiście działa to w dwie strony czyli :
Kom za Kom ! ^^

5 komentarzy:

  1. Fajny blog a oto mój http://supelek1.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny pomysł!
    Link do mojego bloga zostawiam w zakładce ''spam''

    OdpowiedzUsuń
  3. Kimi do wklejania linków na bloga służy zakładka spam ? Nie przeczytałaś , nawet posta ? -.-

    OdpowiedzUsuń
  4. Emilia jurkowska , w takim razie czekam na pytania ! :))

    OdpowiedzUsuń
  5. http://azja-mym-zyciem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń