Fajny blog a oto mój http://supelek1.blogspot.com
Bardzo fajny pomysł!Link do mojego bloga zostawiam w zakładce ''spam''
Kimi do wklejania linków na bloga służy zakładka spam ? Nie przeczytałaś , nawet posta ? -.-
Emilia jurkowska , w takim razie czekam na pytania ! :))
http://azja-mym-zyciem.blogspot.com/
Fajny blog a oto mój http://supelek1.blogspot.com
OdpowiedzUsuńBardzo fajny pomysł!
OdpowiedzUsuńLink do mojego bloga zostawiam w zakładce ''spam''
Kimi do wklejania linków na bloga służy zakładka spam ? Nie przeczytałaś , nawet posta ? -.-
OdpowiedzUsuńEmilia jurkowska , w takim razie czekam na pytania ! :))
OdpowiedzUsuńhttp://azja-mym-zyciem.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń